First Blog

W artykule Edukacja finansowa - skąd czerpać wiedzę oszczędzaniu i inwestowaniu ” obiecałem, że przedstawię listę tych blogów, z których warto czerpać wiedzę na temat finansów. Zbesztany przez Tofika 🙂 postanowiłem, że dzisiaj nie będę się zanadto rozpisywał. Po prostu prezentuję Wam spis 36 blogów tematyce finansowej, które staram się regularnie czytać i które uważam za wartościowe źródło wiedzy inwestowaniu, oszczędzaniu oraz szeroko pojętych finansach i ich okolicach.
Poniżej wymienione blogi dotyczą tematyki zarabiania w Internecie. Tego typu blogów jest sporo, ale mało kto osiąga rezultaty, które byłyby dla mnie interesujące i jednocześnie w miarę otwarcie dzieli się swoją wiedzą. Większość osób zatrzymuje ją niestety dla siebie. Get Rich Slowly - można powiedzieć, że tej chwili jest to już duży portal dotyczący tematyki finansów osobistych. Nawet, jeśli niektóre z prezentowanych tematów są odległe od polskiej rzeczywistości, to jest to gigantyczne źródło inspiracji. Oprócz samego bloga polecam również forum, na którym udziela się kilka tysięcy osób.
Orange Finanse is thus setting standards on the market of monetary services once more by making the innovative banking expertise much more accessible. The novelties in Polish cellular banking are additionally implemented in OF, i.e., QR codes, BLIK, NFC, cell transfers in half a second or devoted reductions. Również i mi jest bardzo miło gościć wśród najlepszych na tym bardzo fajnie prowadzonym blogu, z którego esencją się 100% identyfikuję.
eight października 2015 r. W związku z kilkoma zapytaniami, które ostatnio dostałem, wyjaśniam, co następuje: Nie jestem pośrednikiem kredytowym. Wszystko, co wiem produktach finansowych, a uważam za ważne i interesujące, prezentuję na moim blogu. W serwisie są opisywane tylko podmioty bezpieczne i rzetelne, zarejestrowane w Polsce, mające tu swoją siedzibę lub przedstawicielstwo. Zawsze pozostawiam do nich numer kontaktowy, e mail, informuję godzinach urzędowania i procedowania wniosków. motoryzacja mam już czasu na przedstawianie i odstraszanie od agency, które moim zdaniem są nieuczciwe. Jest ich po prostu zbyt wiele. Poza tymi, które są w serwisie, jest też sporo innych, uczciwych, które z różnych przyczyn nie działają w internecie. Póki nie pożyczają on-line, nie będą przedmiotem moich zainteresowań.
Launched in October 2014, Orange Finanse is a joint venture between mBank and Orange Polska, the telecom operator of the largest excessive-velocity Web community in Poland with approx. 900 points-of-sale. The virtual venture was dropped at life in less than six months by a dedicated workgroup of greater than 500 experienced specialists in each organizations. It is a tailored product based mostly on simple and clear situations for people who worth their time and wish to entry their cash in a snug, fast and safe method.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *