Zegarki Damskie Pozostałe

Zegarki damskie od zegarków męskich różnią się przede wszystkim wielkością tarczy oraz długością paska lub bransolety. Chciałabym sprezentować zegarek mojemu małżonkowi, który na co dzień ubiera się dość oficjalnie (garnitury, koszule, krawaty itp). W zależności od potrzeby dobierzesz model, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Miej rękę zawsze na pulsie. Nie musisz przejmować się już wyciąganiem telefonu w towarzystwie. Wystarczy, że kupisz zegarek damski z naszej oferty.
High Secret to marka skierowana do ludzi nowoczesnych, aktywnych, realizujących się zawodowo i rodzinnie, dla których ubiór ma znaczenie i jest sposobem wyrażenia własnej niepowtarzalnej osobowości. Adresaci marki Top Secret akceptują w pełni siebie i środowisko, w którym żyją, stawiają na autentyzm, a moda jest dla nich narzędziem do wyrażania siebie w sytuacjach zawodowych, rodzinnych jak i w czasie wolnym. Damskie i męskie kolekcje są zgodne z aktualnymi trendami mody, nowoczesne, odważne, jednocześnie odwołujące się do emocji. Czerpią inspiracje z najnowszych trendów mody, jednak dostosowane są do rozmaitych oczekiwań klientów i ich kalendarza potrzeb. Kolekcje podzielone są na dwie linie Metropolis i Informal, od stylu bardziej formalnego, po swobodny. Ubrania są uzupełniane licznymi dodatkami wzbogacającymi stylizacje.
Tego rodzaju modele to interesująca propozycja dla kobiet poszukujących prostych, ale unikatowych modeli. Najczęściej wykonane są z tworzywa sztucznego, dzięki któremu mają tak niezwykły wygląd. Warto zwrócić uwagę szczególnie na zegarki marki Ice Watch. Futurystyczne zegarki damskie najczęściej mają opływową formę a ich koperta płynnie łączy się z paskami. Mogą nie mieć również oznaczeń na cyferblacie, dlatego idealnie wpisują się w modną teraz minimalistyczną stylistkę.
MK3265 to przepiękny zegarek z delikatnym sekundnikiem na głęboko niebieskiej tarczy. Czasomierz wyróżnia się niesamowitą głębią niebieskiego koloru tarczy, która świetnie komponuje się ze złotym kolorem bransolety - takie połączenie sprawia niesamowite wrażenie. Zegarek bardzo ładnie prezentuje się na damskim nadgarstku i jest idealnym dodatkiem do wszystkich kobiecych stylizacji nie tylko na co dzień. Czasomierz jest zapakowany w eleganckie pudełko, a producent zapewnia 2-letnią gwarancję.
Daniel Wellington tworzy wyrafinowane zegarki dla kobiet i mężczyzn, pasujące do każdego stylu oraz wieku noszących je osób. Przemyślana konstrukcja zegarka z wymiennymi paskami sprawia, że każdego dnia tygodnia i w trakcie każdej nowej przygody możesz nosić inny, niepowtarzalny zegarek. Wystarczy wybrać spośród szerokiej gamy kolorowych pasków NATO, pasków z prawdziwej skóry i eleganckich pasków plecionych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *